Consiliul Elevilor

Regulament CȘE

Componență

Biroul Executiv:

Sabina Tîrpescu – președinte

Teona Cornea – vicepreședinte

Mădălin Cotic – vicepreședinte

Iasmina Raicu – vicepreședinte

Miruna Grigoraș – secretar

Comisii:

– Comisia „Cultură și Educație”

Președintele comisiei: Valeriu Tarlapan

componența urmează a fi validată

– Comisia de Concursuri și Tineret

componența urmează a fi validată

Președintele comisiei: Demetra Ursu

– Comisia  Eco

componența urmează a fi validată

Președintele comisiei: Andrei Țogan

Membrii Adunării Generale (în curs de actualizare pentru mandatul 2016-2017):

Georgiana Ionescu – șef de clasă V A
Georgiana Labontu – șef de clasă V B
Cosmin Paiu – șef de clasă VI A
Antonio Barcău – șef de clasă VI B
Denis Maxim – șef de clasă VI C
Andreea Eliza Luca – șef de clasă VII A
Iasmina Hrițcu-Meșenchi – șef de clasă VII B
Iulia Monu – șef de clasă VIII A
Eliza Tîrpescu – șef de clasă VIII B
Iasmina Raicu – șef de clasă IX A
Lucia Malan – șef de clasă IX B
Elena Poiană – șef de clasă IX C
Adrian Coman – șef de clasă IX D
Cezar Lupu – șef de clasă IX E
Ștefan Savin – șef de clasă IX F
Alexandra Gîtlan – șef de clasă IX G
Cezar Crucianu – șef de clasă X A
Andreea Bostan – șef de clasă X B
Elena Chișcă – șef de clasă X C
Ioana Barabulă – șef de clasă X D
Irina Petrea – șef de clasă în exercițiu X E
Ioana Ciurlic – șef de clasă în exercițiu X F
Alex Iancu – șef de clasă X G
Diana Costan – șef de clasă X H
Ancuța Oneață – șef de clasă XI A
Georgiana Grădinaru – șef de clasă XI B
Maria Sarah Olariu – șef de clasă XI C
Andrei Cotic – șef de clasă XI D
Ioana Frîncu – șef de clasă XI E
Ștefan Bezedică – șef de clasă XI F
Mădălina Sîrbu – șef de clasă XI G
Roxana Veneș – șef de clasă XI H
Sabina Savinescu – șef de clasă XII A
Delia Atudorei – șef de clasă XII B
Adelina Florean – șef de clasă XII C
Doina Rață – șef de clasă XII D
Alexandru Loghin – șef de clasă XII E
Cristina Sfecleș – șef de clasă XII G
Raluca Chițescu – șef de clasă XII H
Andreea Costan – șef de clasa XII I

Membri de onoare:

Daniela Maria Buzatu

Sabina Savinescu

Iustin Jalaboi

Maria Hristea

 

Procese verbale:

Adunarea Generală Consiliul Școlar al Elevilor 19.09.2016

Adunarea Generală Consiliul Școlar al Elevilor 31.05.2016

Adunarea Generală Consiliul Școlar al Elevilor 06.05.2016

Adunarea Generală Consiliul Școlar al Elevilor 22.02.2016

Adunarea Generală Consiliul Școlar al Elevilor 02.02.2016

Adunarea Generală Consiliul Școlar al Elevilor 12.01.2016

Adunarea Generală Consiliul Școlar al Elevilor 09.11.2015

Adunarea Generală Consiliul Școlar al Elevilor 13.10.2015